Pojedynek na modę

odcinek 8

Pojedynek na modę

W odcinku ósmym pojawią się miłośniczki kreskówek, mangi i anime. Bliźniaczki nie lubią, kiedy ktoś je myli. Będąc nastolatkami, często kłóciły się o ubrania, ponieważ nie chciały wyglądać tak samo. Daniela nawet ścięła na krótko włosy. Wszystko po to, aby różnić się od Martyny. Siostry mody się nie boją i przechodziły przez wiele modowych etapów w swoim życiu. Martyna nawet mówi o sobie, że ma dziwny styl: wyrazisty i dosyć mroczny.

W szafie bliźniaczek dominuje czerń. Kasia i Dominika podejmą próbę wyzwolenia dziewczyn z modowego mroku. Wybiorą dla nich stylizacje casualowe z jeansem w roli głównej. Dominika przygotuje dla Danieli niespodziankę. Dziewczyny wspólnie ozdobią jeansy.

W stylizacjach finałowych także pojawi się ponadczasowy jeans. Kasia będzie dysponować budżetem w wysokości 4 500 zł, a Dominika na przygotowanie finałowego zestawu będzie miała jedynie 450 zł. Efekty pracy zespołów oceni znana stylistka hollywoodzkich gwiazd - Basia Richard. Która metamorfoza według niej okaże się trafniejsza?