Pojedynek na modę

odcinek 6

Pojedynek na modę

W szóstym odcinku pojawią się dwie Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2012! Siostry zdecydowanie mają zróżnicowane charaktery. Natalia jest bardziej skromna, wstydliwa i nieśmiała. Magda wręcz przeciwnie i to ona dominuje nad Natalią. Mimo tego bliźniaczki dzielą wspólne pasje. Obie interesują się modą, prowadzą nawet swojego bloga. Oprócz tego występują jako tancerki na koncertach zespołów disco polo.

Zdarza się, że ubiór dziewczyn jest oceniany za tandetny. Jak nasze stylistki sobie z tym poradzą? Dominika wybierze dla Natalii bardziej klasyczne zestawy. Bliźniaczka zaprezentuje się m.in. w czarnej marynarce i jasnych, podartych jeansach. Na Magdę będzie czekała dodatkowa niespodzianka. Oprócz porad modowych przygotowanych przez Kasię, pozna także modę uliczną z Los Angeles. Po raz kolejny Basia Richard zagości w programie!

Tym razem Kasia znajdzie się w bardziej komfortowej sytuacji. Na stylizację finałową Magdy będzie mogła przeznaczyć 3000 zł, Dominika będzie musiała wybrać kreację nieprzekraczającą 300 zł. Która metamorfoza okaże się lepsza?