Pojedynek na modę

odcinek 5

Pojedynek na modę

Kolejnymi bohaterkami są Kinga i Paulina. Dziewczyny od dziecka wyróżniały się charyzmą i ostrym charakterem. Kłóciły się o wszystko - nawet o to, co która na siebie założy. Po latach ich relacje uległy zmianie. Dzisiaj uważają siebie za najlepsze przyjaciółki. Razem studiują kosmetologię, a także dorabiają jako hostessy. W ich pracy wygląd ma duże znaczenie. Niestety,bliźniaczki uważają, że brak im określonego stylu.

Paulina będzie współpracować z Kasią, która wylosuje budżet w wysokości zaledwie 300 zł. Dominika na finałową kreację Kingi będzie mogła przeznaczyć kwotę nieprzekraczającą 3000 zł. Tematem przewodnim odcinka będzie „biel". Stylistki ubiorą bliźniaczki w eleganckie stylizacje, w których bohaterki zaprezentują się jak rasowe modelki. Wcześniej jednak dziewczyny trochę pobawią się modą. Kasia i Dominika pokażą bliźniaczkom, jakimi stylizacjami powinny podkreślać swoje bardzo zgrabne sylwetki.

Oba teamy zrobią wszystko co w ich mocy, aby odnieść sukces. Walka będzie bardzo wyrównana, jednak zwycięzca może być tylko jeden. Który zespół wygra tym razem?

„Pojedynek na modę” to nie tylko emocjonujący program rozrywkowy, ale także skarbnica różnego rodzaju modowych patentów. Pokazuje kobietom, jak dobierać ubrania do typu figury i uczy gdzie kupować oraz jak łączyć ze sobą różnego rodzaju elementy stroju.