Pojedynek na modę

odcinek 10

Pojedynek na modę

Pierwszy sezon zakończą miłośniczki muzyki. Bliźniaczki śpiewają, a także komponują. Justyna studiuje polonistykę i pracuje w studenckim radiu, Natalia zajmuje się psychologią. W dzieciństwie dziewczyny notorycznie były ze sobą mylone, bo rodzice ubierali je w takie same ubrania. Jako nastolatki zbuntowały się i postanowiły ubierać inaczej. Natalia lepiej czuła się w cukierkowych, dziewczęcych stylizacjach, u Justyny dominowały punkowe ubrania. Jednak dziewczyny przyznają, że chociaż mają 23 lata, to nadal ubierają się jak nastolatki. W programie chciałyby zobaczyć się w innych, bardziej kobiecych stylizacjach.

Jak stylistki zinterpretują oczekiwania bliźniaczek? Kasia zaproponuje Justynie podarte dżinsy, dżinsową spódnicę i czerwony płaszcz. Dominika udowodni Natalii, że do twarzy jej w kolorowych ubraniach. Dziewczyna zaprezentuje się m.in. w różowej marynarce i bluzie w roślinne motywy.

Kasia na finałową stylizację dysponuje kwotą 500 zł, Dominika 5 000 zł. Finałowe propozycje stylistek oceniać będzie Natalia Klimas. Którą oceni jako ciekawszą?