Pojedynek na modę

odcinek 1

Pojedynek na modę

W pierwszym odcinku programu „Pojedynek na modę” stylistki:  Kasia Michowska i Dominika Roman wspólnie przeprowadzą modową rewolucje u 17-letnich bliźniaczek.

Weronika i Wiktoria, choć są do siebie bardzo podobne, na co dzień starają się wyglądać inaczej. Najczęściej noszą różne ubrania, włosy także farbują na inne kolory. A to wszystko dlatego, aby ich nie mylono. Dziewczyny przyjaźnią się, ale nie przebywają ze sobą 24 godzin na dobę. Chodzą nawet do różnych szkół średnich. Weronikę pochłonęła ekonomia, Wiktoria zaś swoją przyszłość wiąże z leśnictwem.

Weroniką zajmie się Dominika. Stylistka przygotuje dla niej bardziej casualowe stylizacje. Motywem  przewodnim będzie moda lat 90-tych. Weronika zaprezentuje się m.in. w spodniach z wysokim stanem czy bluzkach bez rękawów. Co natomiast Kasia przygotowała dla Wiktorii? Druga z sióstr zdecydowanie lepiej czuje się w bardziej kobiecych zestawach. Zgodnie z jej upodobaniem Kasia zaproponuje jej typowo damskie ubrania. Wiktoria będzie miała okazje pobawić się spódnicami oraz koszulami.

Oba teamy zawalczą o tytuł najlepszej stylizacji do szkoły. Budżet Kasi to 3 000 zł, Dominika zaś będzie musiała zmieścić się w kwocie 300 zł. Która z metamorfoz okaże się lepsza? Czy bliźniaczki będą zadowolone ze swojej przemiany?

„Pojedynek na modę” to nie tylko emocjonujący program rozrywkowy, ale także skarbnica różnego rodzaju modowych patentów. Pokazuje kobietom, jak dobierać ubrania do typu figury i uczy gdzie kupować oraz jak łączyć ze sobą różnego rodzaju elementy stroju.