Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.

Pocałunek w ciemno

Australia TVN Style

Czy droga do prawdziwej miłości może być całkiem krótka? Bez randek, poznawania się, odkrywania swoich zalet i wad, bez motyli w brzuchu, niepewności „zadzwoni czy nie”? A może wystarczy tylko pocałunek? A jeśli będzie to "Pocałunek w ciemno", bez oglądania i oceniania partnera, bez patrzenia sobie w oczy? Czy można postawić wyłącznie na „chemię”, która z jednym partnerem połączy nas a innego odrzuci?

Grupa młodych ludzi zgodziła się wziąć udział w eksperymencie. Każdy z nich, zależnie od płci lub preferencji seksualnych, z zawiązanymi oczami, będzie całował grupę młodych kobiet lub mężczyzn. Wybiorą ich eksperci od relacji międzyludzkich i psychologowie. Wśród całowanych będą osoby obce, zdarzą się znajomi a nawet byli partnerzy. Kolejne stopnie selekcji wyłonią dwójkę najbardziej pożądanych partnerów. Z nimi bohaterowie odcinka spędzą dwie noce w kameralnym, romantycznym hoteliku. Teraz nadejdzie czas na decyzję – czy miłość którą rozpoczął pocałunek w ciemno przetrwa czy zakończy się w jednej chwili?

Tagi: randki z nieznajomym, miłość od pierwszego wejrzenia, Kiss Bang Love, reality show online, jak znaleźć miłoś, jak znależć drugą połówkę, jak znaleźć chłopaka
Produkcja:
Redseven Entertainment
Dystrybucja:
TVN Style
Kraj produkcji:
Australia

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.