Player poleca

tvn player extra

W październiku dzięki player.pl przeniesiesz się w owiany tajemnicą świat thrillerów, nostalgicznych podróży w przeszłość i komedii, które rozjaśnią nawet najciemniejsze jesienne wieczory.

Agnieszka Żulewska, Andrzej Grabowski i Itay Tiran w filmie „Demon” sprawią, że poczujesz dreszcz niepokoju. W przeddzień wesela pan młody znajduje ludzkie szczątki, zakopane nieopodal posesji. To makabryczne odkrycie powoduje, że zaczynają się dziać niepokojące rzeczy...

Za kolejną zagadkę ze zbrodnią w tle zabierze się Paweł Zawadzki (w tej roli Maciej Stuhr) w serialu „Belfer” dostępnym w ofercie player+. Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach pojawia się nauczyciel. Kim jest? Dlaczego pracownik renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy.

Po takiej dawce emocji masz ochotę na coś spokojniejszego? „Gwiazdy” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o pasji, miłości i rywalizacji. Urzekająca klimatem i nostalgiczna podróż do świata młodzieńczych marzeń. Całość okraszona fantastycznym śląskim temperamentem i przywołująca wielkie chwile polskiego futbolu.  W główną rolę Banasia wcielił się Mateusz Kościukiewicz („Amok”, „Wszystko co kocham”, „Bilet na księżyc”), któremu partneruje Sebastian Fabijański, znany m.in. z wielkiego hitu Patryka Vegi – „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy na długie jesienne wieczory w player.pl!