Player poleca

tvn player extra

Trzeci sezon nominowanego do Orłów 2020 kultowego serialu z Magdaleną Cielecką w roli niepokornej pani mecenas wkrótce w player.pl.

„Chyłka – Rewizja” - opis fabuły

Po raz kolejny życie Joanny Chyłki poważnie się skomplikuje. Po zwolnieniu z kancelarii Żelazny & McVay, bezkompromisowa prawniczka będzie musiała zmierzyć się z nową rzeczywistością. To niełatwe zadanie dodatkowo utrudni fakt, że zostanie wciągnięta w sprawę okrutnego morderstwa... Świat Joanny Chyłki diametralnie się zmieni. Prawniczka będzie musiała stawić czoło nowym problemom, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Zrządzenie losu sprawi, że Chyłka przez przypadek zostanie zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa.

Jej klient – Rom Bukano – po stracie żony i córki ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie stanie się jednak głównym podejrzanym w sprawie. W efekcie Chyłka i „Zordon” znowu spotkają się na sali sądowej, ale tym razem staną po przeciwnych stronach barykady. Czy wynik tego starcia będzie z góry przesądzony?

„Chyłka – Rewizja” - obsada

W obsadzie znaleźli się: Magdalena Cielecka („Belle Epoque”), Filip Pławiak („Nielegalni”), Wojciech Zieliński („Na noże”, „Lekarze”), Jakub Gierszał, Piotr Żurawski, Ireneusz Czop, Mariusz Bonaszewski, Antoni Pawlicki, Olga Bołądź, Szymon Bobrowski („Lekarze”, „Magda M.”), Jacek Koman („Lekarze”), Małgorzata Klara i inni.

„Chyłka – Rewizja” - ekranizacja prozy

Serial Łukasza Palkowskiego to trzecia ekranizacja prozy Remigiusza Mroza, pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat. Autor bestsellerowych kryminałów stworzył postać pani mecenas, która swoją inteligencją, uporem i ciętym dowcipem potrafi zwyciężyć w każdym prawniczym pojedynku. Wszystkie trzy sezony zostały wyprodukowane z myślą o platformie Player.