Player poleca

tvn player extra

Player wspólnie z Fundacją TVN „Nie jesteś sam” zapraszają do obejrzenia zapisu wyjątkowego koncertu.

#koncertdlabohaterów - opis akcji

Akcja była podziękowaniem za heroiczną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy oraz innych pracowników służb medycznych, którzy dbają o nasze życie i zdrowie w tych trudnych tygodniach. W koncercie wzięli udział artyści i muzycy, którzy w tym trudnym czasie wspierają walkę z koronawirusem w Polsce. Podczas wydarzenia zostały zebrane środki na wsparcie walki z epidemią.

#koncertdlabohaterów - kto wystąpił?

Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, ENEJ, Patrycja Markowska, JARY Jaryczewski, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Kasia Moś, Roksana Węgiel, Magda Bereda, Bovska, Lanberry, Alicja Szemplińska, Natalia Grosiak, Viki Gabor, Ania Rusowicz, Kwiat Jabłoni, Reni Jusis, Sławek Uniatowski, Sonbird, Marcin Wyrostek, Kasia Stankiewicz, Margaret, Igor Herbut, Sorry Boys, Mirek Kalisiewicz, Tomasz Lipiński (TILT piosenka finałowa), Patricia Kazadi, Paweł Domagała, Jakub Józef Orliński, Dawid Karpiuk z zespołu „Duchy.”, Blue Cafe, Katarzyna Pietras, Ania Karwan, Misia Furtak, Adam Nowak "raz, Dwa, Trzy", L.U.C.. Każdy z wykonawców przygotował specjalny występ, a sceną był jego własny dom lub mieszkanie. Prowadzący Marcin Prokop wirtualnie połączył się z każdym z nich.

#koncertdlabohaterów - na co zostały przeznaczone środki?

Podczas koncertu odbyła się zbiórka na rzecz Fundacji TVN, która zgromadzone środki przekazała na walkę z epidemią. Pieniądze zostały przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków - tak potrzebnych pracownikom ochrony zdrowia w Polsce.

OSOBY INDYWIDUALNE:
SMS o treści „Pomagam" pod numer 7126 (koszt SMS 1,23 zł z VAT)

Wpłaty na konto dedykowane Fundacji TVN „Nie jesteś sam”: 10 1140 1010 0000 2581 1800 1077 (MBank)

FIRMY I INSTYTUCJE:

Firmy, które wspólnie z TVN Discovery Polska chcą podjąć walkę z koronawirusem, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny podpisywanej z Fundacją TVN „Nie jesteś sam”.
#koncertdlabohaterów Przyłączcie się do akcji! Pomóżmy zapewnić bezpieczeństwo naszym służbom medycznym! Ich zdrowie, to nasze życie!