Player poleca

tvn player extra

Niedawno premiera w kinach, teraz na małym ekranie. Do biblioteki Playera dołącza właśnie „Sala samobójców. Hejter” - głośny film Jana Komasy. Będzie go można oglądać w serwisie w ofercie „Filmy na żądanie”. W rozmowie z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko reżyser filmu, Jan Komasa, oraz producent,  Jerzy Kapuściński, zdradzili, dlaczego zdecydowali się na taki krok. Co twórcy zdradzili w programie "Dzień dobry TVN"?

„Sala samobójców. Hejter”  - kiedy w Playerze?

Niespełna dwa tygodnie po kinowej premierze (6 marca 2020 r.) "Sala samobójców. Hejter" 18 marca 2020 r. pojawi się w Playerze. Najnowszy obraz Jana Komasy będzie dostępny w opcji "Film na życzenie".

„Sala samobójców. Hejter” - porażająco aktualny manifest młodego pokolenia

„Sala samobójców. Hejter” to kontynuacja wielkiego hitu „Sala samobójców”. Szalenie aktualna i penetrująca obszary oraz zagadnienia w krajowej kinematografii właściwie nieporuszane - czyli hejt, mowę nienawiści i wirtualną rzeczywistość przenikającą się ze światem realnym. To nowoczesna polska superprodukcja skierowana zarówno do młodzieży, jak i dojrzałej publiczności, chcącej poznać świat, w którym porusza się młode pokolenie.

Film jest sprawnie opowiedzianą historią sensacyjną i cyber-thrillerem, który kryje w sobie porywającą i namiętną love-story. Portretując luksusową rzeczywistość najbogatszych polskich domów i obrzydliwie bogatej młodzieży, daje widzom szansę na podejrzenie świata, do którego aspirują i którego tak bardzo pożądają. Jest eskapistyczną kinową przygodą, pełną suspensu i wielkich emocji, w której każdy znajdzie coś dla siebie.