Player poleca

tvn player extra

Oglądaj w sierpniu wiele niesamowitych filmów i Twoich ulubionych seriali. Rozsiądź się wygodnie i oddaj porywającym historią, które wciągną Cię na maksa.

Rozwiąż zagadkę

Nie wszystkie sprawy są tak łatwe do rozwiązania, jak się wydaje. Wejdź „Pod powierzchnię” i poznaj sekrety, które mogą nie tylko wywrócić życie do góry nogami, ale doszczętnie je zniszczyć. Pamiętaj jednak zachować ostrożność i rozgrzebując dawne sekrety, nie daj się wciągnąć w „Pułapkę". Czasem można niebezpiecznie zatracić się w intrygujących tajemnicach.

Coś na odprężenie

A jeśli masz ochotę na trochę wariacji, odpal „39 i pół". Poznasz zakręcone życie Darka Jankowskiego, który przerażony wizją ukończenia 40-stu lat postanawia zmienić swoje życie. Jednak jeśli wolisz przygody i poszukiwanie tajemniczych bestii, koniecznie włącz „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Zwierzęta to nie jedyne, na co się natkniesz, a kłopoty, to nie jedyne co tam spotkasz...

Droga na szczyt

Zobacz prawdziwe oblicze legendy Jamesa Browna, zwanego „Ojcem chrzestnego soulu". Nikt nie nauczył go zasad, a on sam urodził się po to, aby je łamać. W "Get On Up" zabierze Cię w podróż na sam szczyt show-biznesu. A jak o podróży mowa wybierz się do Afryki i wraz z Larą Croft uratuj świat przed siłami zła, ukrytych w puszcze Pandory.