Pierwszy raz Kingi

sezon 1 odcinek 1

Pierwszy raz Kingi

Pochodząca z małej miejscowości Śmietanki pod Kozienicami Kinga Zawodnik ma ogromny apetyt na życie. Pragnie doświadczyć i spróbować jak najwięcej i to po raz pierwszy w życiu, bo na wiele w małej miejscowości nie mogła sobie dotychczas pozwolić.

Reżyser programu wychodzi na przeciw jej pragnieniom, jednakże fundując jej przejażdżkę marzeń, nie zdradza zbyt wiele. Kinga przyjeżdża do Gorlic w Beskidzie Niskim zupełnie nie spodziewając się tego, co jej się tam przydarzy.

A będzie się działo! Kinga będzie opanuje wielką offroadową bestię, będzie skakać po wielkich dziurach i wybojach, będzie parzyć się w ukraińskiej bani, wydoi stado owiec, ale zrobi tylko jednego oscypka, obrazi bacę i powie dobranoc wilkom.

Wszystko w pięknej scenerii Beskidu Niskiego, gdzie czuć przyrodę, która bywa łagodna i sielska, ale też dzika i wymagająca.

Pierwszy odcinek serii „Pierwszy raz Kingi" będzie tryskał woda i dobrym humorem, otumaniał decybelami krzyku i adrenaliny, onieśmielał ilością pierwszych razów. I to nie po raz ostatni!

Pierwszy raz Kingi - opis programu

W premierowej serii „Pierwszy raz Kingi” widzowie zobaczą, jak realizuje swoje marzenia, robiąc rzeczy, których nigdy wcześniej nie próbowała. Każde z wyzwań będzie dla niej niespodzianką. W odcinkach zobaczymy ją m.in. na off-roadzie na górskich ścieżkach.

W nowym programie Kinga udowodni wszystkim kobietom, że warto podejmować wyzwania i cieszyć się życiem. Nieważne jest to, skąd jesteśmy lub jaki rozmiar nosimy. Przekonamy się, że trzeba odważnie patrzeć przed siebie, bo szczęście jest tuż za rogiem. Jeśli jest coś, o czym marzysz – zrób to! Nie ma na co czekać!

Pierwszy raz Kingi - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl