Piękna i bystrzak Australia

sezon 8 odcinek 6

Piękna i bystrzak. Australia 8

Idealne połączenia powstają czasem w zabawnych okolicznościach, gdy zderzają się dwa zupełnie różne światy. Dziesięć pięknych kobiet i dziesięciu geeków spotka się w poszukiwaniu romantycznej iskry lub przyjaźni na całe życie. Wspólnie spróbują przezwyciężyć szereg prawdziwych wyzwań.

Piękna i bystrzak Australia - opis programu

Dziesięć ślicznotek i dziecięciu geeków wspólnie stanie przed serią wyzwań. Podczas nich będą mieli okazje nawiązać zaskakujące znajomości, które mogą zaoowocować głębszym uczuciem. Zderzenie dwóch calkowicie różnych światów sprawi, że w najbardziej nieprawdopodobnych, a nawet zabawnych okolicznościach partnerów połączą silne emocje. Wspólnie pokażą sobie świat z całkiem nowej perspektywy.

Wśród uczestniczek znajdzie się księżniczka parku rozrywki, pełna życia miłośniczka opalania i siłowni, reporterka z czerwonego dywanu oraz modelka i studentka kryminologii. Będą one miały szansę poznać nauczyciela matematyki, lekarza i jednocześnie fana zapasów, wielbiciela sportów motorowych i absolwenta prawa. Standardowo Panów czekają oszałamiające metamorfozy, które zdecydowanie dodadzą im pewności siebie.

Każdego wieczoru pary będą stawać przed wyzwaniem, za które będą zdobywać punkty. Dwie pary, które zdobędą najmniejszą ilość punktów będą zmuszone stanąć do pojedynku o przetrwanie - ta para, która przegra będzie zmuszona wrócić do domu. Na zwycięską parę czeka niesamowita nagroda w wysokości 100 000 $!

Piękna i bystrzak Australia to program pełen emocji, świechu i zabawy, który pokazuje że warto otworzyć serce na prawdziwą miłość. Tu prawdziwe piękno ukryte jest za pierwszym wrażeniem.

Piękna i bystrzak Australia - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na platformie VOD Player.pl