Pary młode ponad miarę

odcinek 7

Pary młode ponad miarę

Monika i Tomek są parą od prawie 10 lat, a od 8 lat rodzicami Zuzi. Dziewczynka nie może doczekać się ślubu rodziców i towarzyszyła im w studio Izabeli Janachowskiej. Na jakie kreacje zdecydują się bohaterowie 7. odcinka programu "Pary młode ponad miarę?"?

Monika pracuje w przedszkolu jako pomoc nauczyciela, natomiast Tomasz jest tokarzem w firmie produkującej nakrętki. Monika i Tomek są parą od niemal dziesięciu lat. Poznali się na ognisku u wspólnych znajomych. Tomek poszukiwał partnerki na zbliżające się wesele i Monika zgłosiła się jako ochotniczka. Ich znajomość rozwijała się w ekspresowym tempie - po 3 miesiącach postanowili zamieszkać razem, po kolejnych 4 miesiącach Tomasz zdecydował się oświadczyć, a miesiąc po zaręczynach okazało się, że Monika jest w ciąży. Rodzina zaczęła naciska na równie ekspresowy ślub, jednak Monika i Tomek nie chcieli organizować tego wyjątkowego dnia “na szybko”. Para zupełnie skoncentrowała się na swojej córeczce Zuzi. Jednak po latach wreszcie wrócili do tematu ślubu, na który namawiała ich nawet 8-letnia Zuzia.

Tak długo wyczekiwany dzień musi być wyjątkowy, a stylizacje idealne. I tu sprawy się komplikują. Tomek “wspierał wagowo” Monikę w czasie ciąży i do tej pory nie udało im się zrzucić dodatkowych kilogramów. W związku z tym mają ogromny problem z dobraniem idealnych strojów na ich ślub. Monika nie miała okazji przymierzyć ani jednej sukni ślubnej. Wszystkie, które jej się podobają mają zamałe rozmiary. Wymarzonym modelom sukni przygląda się jedynie zza sklepowych witryn.W przypadku Tomka poszukiwania komplikuje nietypowa figura oraz niski wzrost. Ma trudności szczególnie z dobraniem marynarki. Wszystkie mierzone dotychczas garnitury pozostawiały wiele do życzenia.

Monice marzy się skromna suknia o kroju literki A w stylu boho. Czy taki model jest odpowiedni w przypadku figury o kształcie gruszki? Czy Monika pozostanie wierna swoim wyobrażeniom o ślubnej kreacji i rzeczywiście zdecyduje się na skromną suknię? A może Izabeli uda się przekonać ją do bogato zdobionych propozycji? Monika marzy, aby dopełnieniem jej ślubnej stylizacji był wianek. Izabela Janachowska spełni to marzenie, a ponadto w swoim poradniku opowie o rodzajach wianków i podpowie, w jaki sposób łączyć je z fryzurami.

Tomek w dniu ślubu chciałby założyć garnitur z delikatnym wzorem, najlepiej w kratkę. Jednak czy w przypadku sylwetki w kształcie litery O wzór jest dobrym pomysłem? Czy Monice i Tomkowi uda się znaleźć idealne stylizacje na ich wyjątkowy i długo wyczekiwany dzień ślubu? I czy wybory rodziców przypadną do gustu zaangażowanej w ślubne przygotowania Zuzi?

Pary młode ponad miarę - o czym jest program

W nowym programie Izabeli Janachowskiej już nie tylko „Panny młode ponad miarę” znajdą swoje wymarzone ślubne kreacje. Tym razem prowadząca wraz ze swoją ekipą zajmą się obojgiem narzeczonych, którzy do tej pory mieli problemy z dobraniem idealnego stroju na wyjątkową okazję. Wciskanie ich na siłę w za małe suknie? Brak modeli do przymierzenia? Wymowne spojrzenia? To nie u nas! W naszym programie „Pary młode ponad miarę” udowodnimy, że piękno nie zna rozmiaru.

Będziemy świadkami historii wesołych i wzruszających. Poznamy panią adwokat, która na co dzień przełamuje stereotypy na temat kobiet w męskim świecie prawniczym. Usłyszymy opowieść o potajemnej miłości z gimnazjum, która rozkwitła dopiero wiele lat po ukończeniu szkoły.  Poznamy rodziców-motocyklistów, którzy napawają dumą przyszłą pannę młodą, oraz babcię, która jest rodzinnym szeryfem. Zobaczymy ratowniczkę medyczną, która cudem uniknęła amputacji nogi oraz będziemy świadkami niewielkiego koncertu. Kto ogoli brodę specjalnie do ślubu? Czy znajdzie się odważny pan młody, który wystąpi w tym wyjątkowym dniu w meloniku? A co z wyższą od swojego wybranka panną młodą, która tego dnia chce założyć wysokie szpilki?

Izabela Janachowska przeanalizuje typy sylwetek swoich gości i doradzi im jak podkreślić atuty figury i zatuszować jej niedoskonałości. W programie nie zabraknie również uniwersalnych porad dla wszystkich widzów. Jak dobrać muchę i poszetkę do męskiej stylizacji? Co z bielizną dedykowaną do sukien ślubnych? Jakie są rodzaje upięć welonów?

Pary młode ponad miarę - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl