Pary młode ponad miarę

odcinek 6

Pary młode ponad miarę

Choć są razem od 11 lat, Joanna i Andrzej dopiero teraz zdecydowali się na ślub. Tak długo odkładany dzień musi być wyjątkowy, wyjątkowe mają być także ich stroje. Andrzej marzy o smokingu, Joasia chciałaby sukienkę w kształcie litery A. Czy Izabela Janachowska spełni ich życzenia w 6. odcinku programu "Pary młode ponad miarę?


Bohaterami 6. odcinka programu “Pary młode ponad miarę” są Joanna i Andrzej. Andrzej jest pierwszym chłopakiem Asi, jej największą miłością, a niedługo zostanie jej mężem. Poznali się dzięki wspólnej koleżance, gdy ona miała zaledwie 14, a on 18 lat. Ich znajomość zacieśniła wspólna pasja - kino. Po jedenastu latach związku są w siebie nadal wpatrzeni i planują ślub.

Nadszedł czas wyboru stylizacji na ten wyjątkowy dzień. Niestety młodzi nie wiedzą, jakie stroje uwydatnią ich atuty, a zakryją mankamenty figury. Postanowili więc oszczędzić sobie rozczarowań i od razu udać się po radę do Izabeli i naszych ekspertów.

Joasia marzy o sukni w kształcie litery A, ale nie białej. Nigdy nie przymierzała sukni ślubnych. Czy będzie zadowolona z przygotowanych dla niej propozycji? Czy postawi na kolor tak, jak pierwotnie zakładała? Czy Joasia ulegnie namowom narzeczonego i zdecyduje się na odważniejszą stylizację? Czy może jej wybór zaspokoi bardziej konserwatywny gust mamy i wybierze bardziej klasyczną i zakrytą suknię?

Andrzej marzy o smokingu, chociaż nigdy jeszcze nie mierzył takiej stylizacji i nie ma pojęcia, jak by w niej wyglądał.  Czy wystarczy  mu odwagi, aby wystąpić w nim na ślubie? Czy postawi raczej na klasyczny garnitur, czy może wzór w kratę?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sukni w przypadku damskiej figury jabłka, a na co przy męskiej figurze O? Jakie rodzaje męskich butów pasują do bardziej formalnych, a jakie do mniej formalnych stylizacji? W szóstym odcinku programu “Pary młode ponad miarę” z pewnością pojawi się wiele cennych rad, które pomogą w skompletowaniu idealnych stylizacji ślubnych!

Pary młode ponad miarę - o czym jest program

W nowym programie Izabeli Janachowskiej już nie tylko „Panny młode ponad miarę” znajdą swoje wymarzone ślubne kreacje. Tym razem prowadząca wraz ze swoją ekipą zajmą się obojgiem narzeczonych, którzy do tej pory mieli problemy z dobraniem idealnego stroju na wyjątkową okazję. Wciskanie ich na siłę w za małe suknie? Brak modeli do przymierzenia? Wymowne spojrzenia? To nie u nas! W naszym programie „Pary młode ponad miarę” udowodnimy, że piękno nie zna rozmiaru.

Będziemy świadkami historii wesołych i wzruszających. Poznamy panią adwokat, która na co dzień przełamuje stereotypy na temat kobiet w męskim świecie prawniczym. Usłyszymy opowieść o potajemnej miłości z gimnazjum, która rozkwitła dopiero wiele lat po ukończeniu szkoły.  Poznamy rodziców-motocyklistów, którzy napawają dumą przyszłą pannę młodą, oraz babcię, która jest rodzinnym szeryfem. Zobaczymy ratowniczkę medyczną, która cudem uniknęła amputacji nogi oraz będziemy świadkami niewielkiego koncertu. Kto ogoli brodę specjalnie do ślubu? Czy znajdzie się odważny pan młody, który wystąpi w tym wyjątkowym dniu w meloniku? A co z wyższą od swojego wybranka panną młodą, która tego dnia chce założyć wysokie szpilki?

Izabela Janachowska przeanalizuje typy sylwetek swoich gości i doradzi im jak podkreślić atuty figury i zatuszować jej niedoskonałości. W programie nie zabraknie również uniwersalnych porad dla wszystkich widzów. Jak dobrać muchę i poszetkę do męskiej stylizacji? Co z bielizną dedykowaną do sukien ślubnych? Jakie są rodzaje upięć welonów?

Pary młode ponad miarę - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl