Pary młode ponad miarę

sezon 2 odcinek 4

Pary młode ponad miarę 2

Angelika i Robert to ogień i woda. On - rubaszny, dowcipny bałaganiarz, ona - ułożona, skryta pedantka. Ale podobno przeciwieństwa się przyciągają. Zaręczeni Angelika i Robert nie potrafią wyjaśnić sekretu ich udanego związku. Kochają się i nic więcej się nie liczy. Do pełni szczęścia brakuje im tylko... ślubnych stylizacji.

Izabela Janachowska w swoim programie pomaga kolejnej parze ponad miarę. Angelika, która mierzy 180 cm i waży ponad 100 kg będzie miała okazje przymierzyć 5 odważnych kreacji, a przyszły pan młody - Robert - przekona się, że elegancki garnitur wygrywa z jego ulubionym strojem, czyli... dresem.

Pary młode ponad miarę - o czym jest program

W odcinkach poznamy zakochanych, którzy planują zaskoczyć gości weselnych własną aranżacją ulubionej piosenki. Usłyszymy piękną opowieść o miłości z dzieciństwa, która rozkwitła po wielu latach. Zobaczymy też wzruszającą relację babci i wnuczki, która właśnie szykuje się do ślubu!  To nie wszystko! Przekonamy się również czy pasjonaci rekonstrukcji historycznych znajdą dla siebie oryginalne stylizacje.

W nowym sezonie programu nie zabraknie też praktycznych porad. Jak wybrać idealny bukiet? Co zrobić, by dobrze wyglądać w butach na płaskim obcasie? Jakie są trendy w ślubnym manicure? Jak dobrać krawat? Izabela Janachowska ponownie udowodni, że można wyglądać zjawiskowo przy każdej figurze, niezależnie od rozmiaru! Jesteśmy pewni, że po takim finale wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie.

Pary młode ponad miarę - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl