Pary młode ponad miarę

sezon 2 odcinek 3

Pary młode ponad miarę 2

Marta i Janusz, jak wiele par w dzisiejszych czasach, poznali się przez internet, na jednym z portali randkowych. Oboje w swoich profilach nieco minęli się z prawdą mówiąc, że mieszkają w innych miejscach niż w rzeczywistości. Tymczasem podczas pierwszych rozmów okazało się, że są sąsiadami!

Od tej pory w swoim związku stawiają na szczerość. Janusz szczerze przyznaje, że zamiast garnituru chętnie założyłby na własny ślub kombinezon roboczy lub dres… Na to jednak Marta nie ma zamiaru się zgodzić. Nauczycielka języka angielskiego ma już za sobą pierwsze próby kupna sukni. Okazały się one jednak bardzo bolesne.

W studio Izabeli Janachowskiej szukanie idealnej kreacji z pewnością przyniesie jej większą frajdę. W przeciwieństwie do niektórych sklepów prowadząca program Pary młode ponad miarę ma stroje w każdym rozmiarze. Również dla mierzącej 180 cm Marty i 14 centymetrów wyższego Janusza. Ekspertka dołoży wszelkich starań, by oboje byli w finale zadowoleni.

Pary młode ponad miarę - o czym jest program

W odcinkach poznamy zakochanych, którzy planują zaskoczyć gości weselnych własną aranżacją ulubionej piosenki. Usłyszymy piękną opowieść o miłości z dzieciństwa, która rozkwitła po wielu latach. Zobaczymy też wzruszającą relację babci i wnuczki, która właśnie szykuje się do ślubu!  To nie wszystko! Przekonamy się również czy pasjonaci rekonstrukcji historycznych znajdą dla siebie oryginalne stylizacje.

W nowym sezonie programu nie zabraknie też praktycznych porad. Jak wybrać idealny bukiet? Co zrobić, by dobrze wyglądać w butach na płaskim obcasie? Jakie są trendy w ślubnym manicure? Jak dobrać krawat? Izabela Janachowska ponownie udowodni, że można wyglądać zjawiskowo przy każdej figurze, niezależnie od rozmiaru! Jesteśmy pewni, że po takim finale wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie.

Pary młode ponad miarę - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl