Pary młode ponad miarę

sezon 2 odcinek 2

Pary młode ponad miarę 2

O pomoc Izabeli Janachowskiej poprosili Gabrysia i Radek. Narzeczeni znają się od dziecka, jednak dopiero niedawno postanowili dać sobie szansę. Jest im ze sobą tak dobrze, że nie chcą dłużej czekać. Decyzja o ślubie zapadła błyskawicznie, ale z wyborem sukienki i garnituru nie pójdzie im już tak szybko...

Tym bardziej, że wymagań co do idealnych strojów jest co nie miara. Czy Iza sprosta tym oczekiwaniom? Czy może narazi się impulsywnemu panu młodemu? Czy rodzina pomoże wybrać wymarzone stylizacje? I dlaczego to babcia ma w tej rodzinie decydujący głos?

Pary młode ponad miarę - o czym jest program

W odcinkach poznamy zakochanych, którzy planują zaskoczyć gości weselnych własną aranżacją ulubionej piosenki. Usłyszymy piękną opowieść o miłości z dzieciństwa, która rozkwitła po wielu latach. Zobaczymy też wzruszającą relację babci i wnuczki, która właśnie szykuje się do ślubu!  To nie wszystko! Przekonamy się również czy pasjonaci rekonstrukcji historycznych znajdą dla siebie oryginalne stylizacje.

W nowym sezonie programu nie zabraknie też praktycznych porad. Jak wybrać idealny bukiet? Co zrobić, by dobrze wyglądać w butach na płaskim obcasie? Jakie są trendy w ślubnym manicure? Jak dobrać krawat? Izabela Janachowska ponownie udowodni, że można wyglądać zjawiskowo przy każdej figurze, niezależnie od rozmiaru! Jesteśmy pewni, że po takim finale wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie.

Pary młode ponad miarę - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl