Pary młode ponad miarę

sezon 2 odcinek 1

Pary młode ponad miarę 2

W 1. odcinku Izabela Janachowska pomoże Sylwii i Bartkowi w znalezieniu swoich wymarzonych stylizacji na ślub. Wiele młodych par ma problem ze znalezieniem garnituru czy sukni na wesele, ale co mają powiedzieć osoby w rozmiarze XXL?!

Sylwia i Bartek to rozrywkowa para "ponad miarę". On jest muzykiem i motocyklistą, a ona kocha taniec i śpiew. Razem muzykują i razem chcą iść przez życie. Razem napisali też i wykonali w finale piosenkę o swojej metamorfozie. W programie zdradzili jeszcze jedną tajemnicę, która zrobiła wielkie wrażenie na Izie. Jeśli chcecie poznać Sylwię i Bartka, a także zachwycić się ich ślubnymi stylizacjami, zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka programu "Pary młode ponad miarę"!

Pary młode ponad miarę - o czym jest program

W odcinkach poznamy zakochanych, którzy planują zaskoczyć gości weselnych własną aranżacją ulubionej piosenki. Usłyszymy piękną opowieść o miłości z dzieciństwa, która rozkwitła po wielu latach. Zobaczymy też wzruszającą relację babci i wnuczki, która właśnie szykuje się do ślubu!  To nie wszystko! Przekonamy się również czy pasjonaci rekonstrukcji historycznych znajdą dla siebie oryginalne stylizacje.

W nowym sezonie programu nie zabraknie też praktycznych porad. Jak wybrać idealny bukiet? Co zrobić, by dobrze wyglądać w butach na płaskim obcasie? Jakie są trendy w ślubnym manicure? Jak dobrać krawat? Izabela Janachowska ponownie udowodni, że można wyglądać zjawiskowo przy każdej figurze, niezależnie od rozmiaru! Jesteśmy pewni, że po takim finale wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie.

Pary młode ponad miarę - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl