Pary młode ponad miarę

odcinek 1

Pary młode ponad miarę

Izabela Janachowska już nie raz ruszała na ratunek pannom młodym, również tym o nieco bardziej krągłych kształtach i sprawiała, że spełniały się ich marzenia o zachwycającym wyglądzie na własnym ślubie. Tym razem Iza ubierze nie tylko przyszłe panny młode, ale i ich wybranków - tych, których figura sprawia, że mają kłopot z wybraniem eleganckiej stylizacji na swój wielki dzień.

Pierwsi bohaterowie nowego programu Izabeli to Natalia i Damian. Para na co dzień mieszka na Śląsku. Damian pracuje jako ślusarz, a Natalia zajmuje się wychowywaniem ich dwuletniego synka, Huberta. Młodzi poznali się przez wspólną koleżankę, która dała im do siebie nawzajem kontakt. Damian mieszkał wówczas i pracował w Anglii, co sprawiło, że po raz pierwszy zobaczyli się dopiero po trzech miesiącach korespondencji. Mimo tego, że Damian miał za sobą 36 godzin spędzonych w samochodzie od razu między nimi zaiskrzyło.

Natalia straciła mamę, kiedy miała 8 lat, a tatę 15 lat później. Dlatego też ich synek, Hubercik był przez nią szczególnie wyczekiwany. Kiedy była jeszcze w ciąży, Damian oświadczył się jej, ukrywając pierścionek zaręczynowy w bukiecie róż. Teraz para przygotowuje się do ślubu, jednak wybranie stylizacji jest dla nich nieco kłopotliwe. Figura Natalii to bardzo kobieca gruszka o wąskich ramionach i wydatnych biodrach oraz udach. Damian natomiast ma trudności szczególnie z dobraniem marynarki z powodu szerokich ramion i dość wąskich bioder. Natalia marzy o prostej, białej sukience, w kształcie litery A, bez zbyt wielu ozdób i falban. Damian natomiast zdaje się na opinię swojej ukochanej odnośnie wyboru garnituru.

Czy Natalia pozostanie wierna swoim wyobrażeniom o ślubnej kreacji? Czy Damian wyrazi jednak własne zdanie wybierając stylizację, czy też całkowicie podda się w tej kwestii Natalii?

Dodatkowo nasi eksperci przypomną kilka zasad dotyczących doboru krojów stroju do sylwetki. Dowiemy się także co nieco na temat małego, ale znaczącego szczegółu męskiej stylizacji, jakim jest poszetka.

Pary młode ponad miarę - o czym jest program

W nowym programie Izabeli Janachowskiej już nie tylko „Panny młode ponad miarę” znajdą swoje wymarzone ślubne kreacje. Tym razem prowadząca wraz ze swoją ekipą zajmą się obojgiem narzeczonych, którzy do tej pory mieli problemy z dobraniem idealnego stroju na wyjątkową okazję. Wciskanie ich na siłę w za małe suknie? Brak modeli do przymierzenia? Wymowne spojrzenia? To nie u nas! W naszym programie „Pary młode ponad miarę” udowodnimy, że piękno nie zna rozmiaru.

Będziemy świadkami historii wesołych i wzruszających. Poznamy panią adwokat, która na co dzień przełamuje stereotypy na temat kobiet w męskim świecie prawniczym. Usłyszymy opowieść o potajemnej miłości z gimnazjum, która rozkwitła dopiero wiele lat po ukończeniu szkoły.  Poznamy rodziców-motocyklistów, którzy napawają dumą przyszłą pannę młodą, oraz babcię, która jest rodzinnym szeryfem. Zobaczymy ratowniczkę medyczną, która cudem uniknęła amputacji nogi oraz będziemy świadkami niewielkiego koncertu. Kto ogoli brodę specjalnie do ślubu? Czy znajdzie się odważny pan młody, który wystąpi w tym wyjątkowym dniu w meloniku? A co z wyższą od swojego wybranka panną młodą, która tego dnia chce założyć wysokie szpilki?

Izabela Janachowska przeanalizuje typy sylwetek swoich gości i doradzi im jak podkreślić atuty figury i zatuszować jej niedoskonałości. W programie nie zabraknie również uniwersalnych porad dla wszystkich widzów. Jak dobrać muchę i poszetkę do męskiej stylizacji? Co z bielizną dedykowaną do sukien ślubnych? Jakie są rodzaje upięć welonów?

Pary młode ponad miarę - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl