Pani Gadżet

sezon 19 odcinek 9

Pani Gadżet 19

U „Pani Gadżet” będzie na bogato!  Anny Nowak - Ibisz pokaże dużo gadżetów, które sprawdzą się w każdym domu. Do czyszczenia podłóg przyda się mop bezprzewodowy, a do zadbania o elewację domu – szczotka montowana na długim, teleskopowym drążku.

Ania Nowak-Ibisz zaprosiła też do swojej kuchni ekspertów, Łukasza Szewczyka i Piotra Wasika – mistrzów carvingu, czyli wycinania dekoracji z warzyw i owoców. Nie uwierzycie, co można uzyskać z pora albo arbuza!

Do codziennego użycia w kuchni weźcie pod uwagę krajalnicę do warzyw z ochroną na dłonie i miskę z durszlakiem. Na pikniku sprawdzą się wkłady chłodzące do pojemników i etui ochronne na tablet, jeśli chcecie go dać dziecku. A jeśli zdarza się wam gubić drobiazgi w domu, na pewno może pomóc chwytak z lampką i magnesem. Obiecujemy: w tym odcinku „Pani Gadżet” gadżetów nie zabraknie!

Pani Gadżet - o czym program?

Wspólnie z widzami zajmiemy się tropieniem rynkowych nowości, funkcjonalnych rzeczy i patentów, które sprawdzą się w każdym domu. Tym razem do swoich poszukiwań zaprosimy również wyjątkowych gości!
Gadżety są nieodłącznym elementem codziennego życia. Co warto kupić? Kiedy cena jest adekwatna do jakości? Jak odnaleźć się gąszczu ofert sklepowych? Na ratunek przychodzi Pani Gadżet!
W nowym sezonie razem z rodowitym Włochem przetestujemy piece do pizzy. Sprawdzimy też systemy antywłamaniowe z prawdziwym i doświadczonym złodziejem. Co na temat nowoczesnej myszki komputerowej powie ortopeda?

Jak w każdym sezonie, Pani Gadżet przetestuje gadżety na własnej skórze i specjalnie dla swoich widzów sprawdzi, czy warto je kupić. Takiemu doświadczeniu i wiedzy, jaki zgromadziła Ania Nowak-Ibisz przez 18 sezonów, można zaufać!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online na player.pl.