Pani Gadżet

sezon 17 odcinek 9

Pani Gadżet 17

W nowym odcinku "Pani Gadżet" jak zawsze dużo nowych pomysłów – tym razem między innymi na dbanie o siebie i... zwierzęta. To dla nich Ania Nowak-Ibisz przygotowała miski spowalniające jedzenie i maty węchowe.

A dla siebie? Maseczki z akupresurą, paski liftingujące powieki w mgnieniu oka i szczoteczkę – uwaga! – do ust. Dzięki niej będą wyjątkowo miękkie i kuszące.

A jeśli lubicie gadżety, które można zabrać ze sobą na siłownię albo w podróż, to też będziecie zadowoleni. Ania Nowak-Ibisz pokaże: turban przyspieszający schnięcie włosów, prostownice bez kabla i golarkę, z którą zadbacie o gładką skórę w każdej sytuacji. Nawet tej ekstremalnej!


Pani Gadżet - o czym jest program?

Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale.

W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie.

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online w player.pl.