Pani Gadżet

sezon 19 odcinek 8

Pani Gadżet 19

Kto może wiedzieć więcej o skutecznym sposobie ukrywania cennych przedmiotów niż... były złodziej? Właśnie dlatego Marek „Fryzjer", wraz z byłym policjantem Marcinem „Elvisem" Taraszewskim, będą gośćmi najnowszego odcinka „Pani Gadżet". Ania Nowak-Ibisz znalazła kilka sejfów do domowego użytku –w sam raz na biżuterię czy oszczędności. Zostaną sprawdzone, oczywiście, w akcji!

A obok skrytek w tym odcinku zobaczycie też wygodny dozownik do wody, który można podłączyć do większości używanych butelek i baniaków, i czujnik podlewania do kwiatków. Od teraz każda roślina będzie żyć dłużej!

A ponieważ ciepłe dni za pasem, Pani Gadżet ma też patent na zrobienie domowych lodów.

Pani Gadżet - o czym program?

Wspólnie z widzami zajmiemy się tropieniem rynkowych nowości, funkcjonalnych rzeczy i patentów, które sprawdzą się w każdym domu. Tym razem do swoich poszukiwań zaprosimy również wyjątkowych gości!
Gadżety są nieodłącznym elementem codziennego życia. Co warto kupić? Kiedy cena jest adekwatna do jakości? Jak odnaleźć się gąszczu ofert sklepowych? Na ratunek przychodzi Pani Gadżet!
W nowym sezonie razem z rodowitym Włochem przetestujemy piece do pizzy. Sprawdzimy też systemy antywłamaniowe z prawdziwym i doświadczonym złodziejem. Co na temat nowoczesnej myszki komputerowej powie ortopeda?

Jak w każdym sezonie, Pani Gadżet przetestuje gadżety na własnej skórze i specjalnie dla swoich widzów sprawdzi, czy warto je kupić. Takiemu doświadczeniu i wiedzy, jaki zgromadziła Ania Nowak-Ibisz przez 18 sezonów, można zaufać!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online na player.pl.