Pani Gadżet

sezon 17 odcinek 8

Pani Gadżet 17

Pamiętacie, że w zdrowym ciele zdrowy duch? A jeśli brakuje Wam czasu, a masaże u profesjonalistów też nie są dla Was, to Ania Nowak-Ibisz ma na to sposób.

W tym odcinku „Pani Gadżet" Ania pokaże aż trzy gadżety do domowego masażu całego ciała – od stóp do (prawie) głów! A jeśli o głowie mowa, to będą też nowoczesne sprzęty do modelowania włosów, w sam raz na wyjątkowe okazje i na co dzień.

A jeśli to będzie jakaś okazja, to może przyda Wam się pomysł na oryginalny prezent, czyli... drzewko? Niekoniecznie bambus, ale to z bambusa jest zrobiony wielorazowy kubek do kawy, który też zobaczycie. W „Pani Gadżet" jak w życiu – wszystko jest połączone!


Pani Gadżet - o czym jest program?

Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale.

W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie.

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online w player.pl.