Pani Gadżet

sezon 19 odcinek 7

Pani Gadżet 19

Zauważyliście, że gadżety robią coraz więcej rzeczy za nas i wyręczają nas w naprawdę prostych czynnościach? Ania Nowak-Ibisz uwielbia wyszukiwać takie perełki i w tym odcinku ich nie zabraknie. Co powiecie na samo wiążące się buty sportowe, które dopasowują się do kształtu stopy, albo na automatyczny kosz na śmieci, który sam zamknie worek i wymieni go na nowy?

Jeśli jednak wolicie sami wiązać buty, to polecamy elastyczne sznurówki. Będą też gadżety do domu: maselniczka, która zachowa świeżość masła dzięki wodzie, i odkurzacz, który poradzi sobie z każdym rodzajem podłogi i każdym brudem.

Pani Gadżet - o czym program?

Wspólnie z widzami zajmiemy się tropieniem rynkowych nowości, funkcjonalnych rzeczy i patentów, które sprawdzą się w każdym domu. Tym razem do swoich poszukiwań zaprosimy również wyjątkowych gości!
Gadżety są nieodłącznym elementem codziennego życia. Co warto kupić? Kiedy cena jest adekwatna do jakości? Jak odnaleźć się gąszczu ofert sklepowych? Na ratunek przychodzi Pani Gadżet!
W nowym sezonie razem z rodowitym Włochem przetestujemy piece do pizzy. Sprawdzimy też systemy antywłamaniowe z prawdziwym i doświadczonym złodziejem. Co na temat nowoczesnej myszki komputerowej powie ortopeda?

Jak w każdym sezonie, Pani Gadżet przetestuje gadżety na własnej skórze i specjalnie dla swoich widzów sprawdzi, czy warto je kupić. Takiemu doświadczeniu i wiedzy, jaki zgromadziła Ania Nowak-Ibisz przez 18 sezonów, można zaufać!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online na player.pl.