Pani Gadżet

sezon 17 odcinek 7

Pani Gadżet 17

Moda na weganizm dotarła do Polski i ma się całkiem dobrze. I my to w „Pani Gadżet" szanujemy! Dlatego Ania Nowak-Ibisz pokaże w tym odcinku wegańską kosmetyczkę (z ananasa!) i pędzle do makijażu.

Zupełnie niewegańskie są za to białka jaj, które Ania szybko ubije w gadżecie bez użycia prądu. Sowa do porcjowania ciasta może Wam posłużyć też do takiego, w którym nie ma jaj, a łyżką do lodów nałożycie wszystkie smaki.

A jeśli brakuje Wam nowości do sprzątania, to na pewno spodoba Wam się test kilku odkurzaczy. „Pani Gadżet" wie, co w trawie piszczy.


Pani Gadżet - o czym jest program?

Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale.

W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie.

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online w player.pl.