Pani Gadżet

sezon 23 odcinek 6

Pani Gadżet 23

W tym odcinku Ania Nowak-Ibisz zajmie się tematem bardzo bliskim jej sercu: ekologią. W wydaniu przystępnym i domowym. Marnujecie za dużo wody pod prysznicem? Na pewno, bo każdemu się to zdarza. Dlatego Pani Gadżet znalazła kilka przedmiotów, które pozwolą zadbać o oszczędność wody w każdym domu. Będą to m.in. słuchawki oszczędzające i filtrujące wodę i timer do pilnowania czasu pod prysznicem. A ponieważ o jakość wody też należy dbać, zobaczycie łatwy w montażu filtr do jej zmiękczania.

A jeśli lubicie domową kuchnię, to na pewno zainteresuje was elektryczna patelnia do naleśników, która pozwala usmażyć je w kilkanaście sekund. Bez ryzyka przywierania!

O brudne po gotowaniu naczynia też nie musicie się martwić, bo w 20 minut umyje je niewielka zmywarka. Zmieści się na każdym blacie i będzie ozdobą kuchni! W ramach naszego cyklu #kobiecybizneswtvnstyle Ania Nowak-Ibisz spotka się z Karoliną, która założyła firmę z ręcznie szytymi torebkami i odniosła sukces!

Pani Gadżet - o czym program?

„Pani Gadżet” w TVN Style powraca z 23. sezonem! W każdym odcinku programu zobaczycie najnowsze gadżety z każdej dziedziny, prawdziwe testy nowoczesnych technologii i zaskakujących przedmiotów.

A tych jest coraz więcej! W tym sezonie zobaczycie między innymi: opaski obciążeniowe, okulary do makijażu, inteligentny system sterylizacji domowych sprzętów oraz całą serię gadżetów, dzięki którym zadbacie o ekologię i ekonomię. Domowy budżet będzie wdzięczny za „Panią Gadżet”! W nowych odcinkach będą też gadżety dla miłośników campingu i wakacji pod namiotem, dla młodych lub przyszłych rodziców oraz pasjonatów gotowania i DYI.

Ale to nie koniec nowości. Ania Nowak-Ibisz wyrusza w trasę, żeby poznać przedsiębiorcze, zaradne i pomysłowe Polki. Dzięki akcji #kobiecybizneswtvnstyle poznacie firmy założone i prowadzone przez kobiety, które nie bały się realizować swoich marzeń i – jak mówili niektórzy – szalonych pomysłów.

To wszystko czeka na was w nowym sezonie „Pani Gadżet”. Ania Nowak-Ibisz czeka na wszystkich ze swoją niespożytą energią, pomysłami i wiedzą!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Odcinki "Pani Gadżet" obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na Player.pl.