Pani Gadżet

sezon 19 odcinek 6

Pani Gadżet 19

Jak być bezpiecznym, zorganizowanym i ekologicznym w domu? Ania Nowak-Ibisz ma gadżety, które o to wszystko zadbają - jest to między innymi wskaźnik pod prysznic, który uchroni przed nadmiernym zużyciem wody.

W bezpiecznej pracy w komputerem pomoże myszka, która dba o nadgarstek, a w organizacji życia przydadzą się specjalne uchwyty do uporządkowania szafek. O zdrowie bez alergenów i kurzu zadba odkurzacz z wymiennymi filtrami, który idealnie sprawdzi się w każdym domu ze zwierzętami.

Dzieci spokojnie spędzą czas w krzesełku, które rośnie razem z nimi, a dorośli mogą zaopatrzyć się w kubek z… piersiówką. Jak to w „Pani Gadżet”: dla każdego znajdzie się coś przydatnego!

Pani Gadżet - o czym program?

Wspólnie z widzami zajmiemy się tropieniem rynkowych nowości, funkcjonalnych rzeczy i patentów, które sprawdzą się w każdym domu. Tym razem do swoich poszukiwań zaprosimy również wyjątkowych gości!
Gadżety są nieodłącznym elementem codziennego życia. Co warto kupić? Kiedy cena jest adekwatna do jakości? Jak odnaleźć się gąszczu ofert sklepowych? Na ratunek przychodzi Pani Gadżet!
W nowym sezonie razem z rodowitym Włochem przetestujemy piece do pizzy. Sprawdzimy też systemy antywłamaniowe z prawdziwym i doświadczonym złodziejem. Co na temat nowoczesnej myszki komputerowej powie ortopeda?

Jak w każdym sezonie, Pani Gadżet przetestuje gadżety na własnej skórze i specjalnie dla swoich widzów sprawdzi, czy warto je kupić. Takiemu doświadczeniu i wiedzy, jaki zgromadziła Ania Nowak-Ibisz przez 18 sezonów, można zaufać!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online na player.pl.