Pani Gadżet

sezon 23 odcinek 5

Pani Gadżet 23

Jeśli czujecie wiosnę w powietrzu, to doskonale się składa: w tym odcinku Pani Gadżet pokaże woreczki z nasionami, dzięki którym stworzycie prawdziwą łąkę w każdym miejscu. Piękne kwiaty i pomoc pszczołom w jednym: takie inicjatywy lubimy najbardziej. Pozostając w temacie ekologii zobaczycie też kompostowniki w różnych wersjach. Te domowe sprzęty ułatwiają dbanie o naturę i odpowiedni recykling.

Będą też gadżety, które w szybki sposób odmienią każde wnętrze i mebel. Ozdobne uchwyty do mebli to niedrogi i prosty sposób na odświeżenie starej komody czy nudnej szafy, a magnetyczne doniczki na zioła na pewno sprawdzą się w kuchni każdego miłośnika świeżych, aromatycznych potraw.

A co w cyklu #kobiecybizneswtvnstyle? Ania Nowak-Ibisz wybrała się do miejscowości pod Warszawą, żeby odwiedzić Karolinę. Jej pomysł na kobiecy biznes to renowacja starych mebli i warsztaty, dzięki którym wiele kobiet odnajduje nową pasję!

Pani Gadżet - o czym program?

„Pani Gadżet” w TVN Style powraca z 23. sezonem! W każdym odcinku programu zobaczycie najnowsze gadżety z każdej dziedziny, prawdziwe testy nowoczesnych technologii i zaskakujących przedmiotów.

A tych jest coraz więcej! W tym sezonie zobaczycie między innymi: opaski obciążeniowe, okulary do makijażu, inteligentny system sterylizacji domowych sprzętów oraz całą serię gadżetów, dzięki którym zadbacie o ekologię i ekonomię. Domowy budżet będzie wdzięczny za „Panią Gadżet”! W nowych odcinkach będą też gadżety dla miłośników campingu i wakacji pod namiotem, dla młodych lub przyszłych rodziców oraz pasjonatów gotowania i DYI.

Ale to nie koniec nowości. Ania Nowak-Ibisz wyrusza w trasę, żeby poznać przedsiębiorcze, zaradne i pomysłowe Polki. Dzięki akcji #kobiecybizneswtvnstyle poznacie firmy założone i prowadzone przez kobiety, które nie bały się realizować swoich marzeń i – jak mówili niektórzy – szalonych pomysłów.

To wszystko czeka na was w nowym sezonie „Pani Gadżet”. Ania Nowak-Ibisz czeka na wszystkich ze swoją niespożytą energią, pomysłami i wiedzą!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Odcinki "Pani Gadżet" obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na Player.pl.