Pani Gadżet

sezon 19 odcinek 5

Pani Gadżet 19

Pojemniki na suchą żywność idealnie sprawdzą się w kuchni, w której ważny jest każdy centymetr, a składany czajnik to świetny patent nie tylko na podróż. Może ułatwić życie także w domu czy w pracy.

Jeśli dbacie o środowisko – a mamy nadzieję, że tak! – to musicie zobaczyć ołówki, które po zużyciu stają się źródłem nasion. Sami wybierzcie, jakie zioła albo kwiaty chcecie mieć w domu! Wybór jest naprawdę duży, a z zasianiem nie trzeba czekać aż do wypisania ołówka.

Do zadbania o zdrowie we własnym domu przyda się nowoczesny ciśnieniomierz z cyfrowym stetoskopem. To urządzenie zapisuje wszystkie odczyty w specjalnej aplikacji, do której wgląd może mieć także twój lekarz. Dzięki temu ma on pod kontrolą zdrowie pacjenta bez wychodzenia z domu.

Każdy rodzic małego dziecka będzie zachwycony krzesełkiem do karmienia, którego można używać aż w 5 konfiguracjach. Pani Gadżet nie zawodzi i zawsze ma dla was porządną porcję dobrych gadżetów!

Pani Gadżet - o czym program?

Wspólnie z widzami zajmiemy się tropieniem rynkowych nowości, funkcjonalnych rzeczy i patentów, które sprawdzą się w każdym domu. Tym razem do swoich poszukiwań zaprosimy również wyjątkowych gości!
Gadżety są nieodłącznym elementem codziennego życia. Co warto kupić? Kiedy cena jest adekwatna do jakości? Jak odnaleźć się gąszczu ofert sklepowych? Na ratunek przychodzi Pani Gadżet!
W nowym sezonie razem z rodowitym Włochem przetestujemy piece do pizzy. Sprawdzimy też systemy antywłamaniowe z prawdziwym i doświadczonym złodziejem. Co na temat nowoczesnej myszki komputerowej powie ortopeda?

Jak w każdym sezonie, Pani Gadżet przetestuje gadżety na własnej skórze i specjalnie dla swoich widzów sprawdzi, czy warto je kupić. Takiemu doświadczeniu i wiedzy, jaki zgromadziła Ania Nowak-Ibisz przez 18 sezonów, można zaufać!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online na player.pl.