Pani Gadżet

sezon 17 odcinek 5

Pani Gadżet 17

Szykujecie imprezę? Jeśli tak, na pewno przydadzą się Wam gadżety do lodówki!

W tym odcinku zobaczycie prosty patent na zwiększenie miejsca w lodówce i urządzenie do robienia kostek lodu. Podczas imprezy dziecko zajmie się zabawą w specjalnym siedzisku.

Po imprezie możecie ruszać w podróż w specjalnych skarpetach i z dzieckiem śpiącym na wyjątkowym posłaniu, a do samochodu spakujecie się w gadżeciarską torbę z coolerem!


Pani Gadżet - o czym jest program?

Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale.

W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie.

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online w player.pl.