Pani Gadżet

sezon 23 odcinek 4

Pani Gadżet 23

Kto zna Anię Nowak-Ibisz ten wie, że poszukiwanie najciekawszych gadżetów to jej misja od wielu lat. Ale poszukiwanie to jedno, bo nasza Pani Gadżet potrafi je naprawdę znaleźć!

W tym odcinku „Pani Gadżet” znajdą się przydatne domowe przedmioty dla miłośników ekologii i nie tylko. Na pewno każdy doceni ściereczki z mikrofibry, które powstały z plastikowych butelek. Taki recykling to same plusy! W każdym domu zawsze brakuje na coś miejsca, i na ten problem Ania Nowak-Ibisz też znajdzie rozwiązanie. Tym razem pokaże matę, która zmieni każdą powierzchnię w prawdziwą deskę do prasowania. A jeśli wolicie składane gadżety, to taka deska też pojawi się w odcinku.

W „Pani Gadżet” wiemy, że zdrowie jest najważniejsze, dlatego w tym odcinku zobaczycie też wyjątkowe mikrodrinki, które w łatwy sposób pomagają we właściwym nawodnieniu organizmu. Bez cukru i sztucznych składników! A jeśli lubicie nietuzinkowe pokrowce na telefon, to na pewno docenicie nieoczywisty pomysł z tego odcinka.

Ania odwiedzi też #kobiecybizneswtvnstyle, czyli wyjątkową firmę z ręcznie robionymi czapkami, która nie jest zwykłym biznesem. Dzięki pomysłowości założycielki wspiera też miejscowe seniorki!

Pani Gadżet - o czym program?

„Pani Gadżet” w TVN Style powraca z 23. sezonem! W każdym odcinku programu zobaczycie najnowsze gadżety z każdej dziedziny, prawdziwe testy nowoczesnych technologii i zaskakujących przedmiotów.

A tych jest coraz więcej! W tym sezonie zobaczycie między innymi: opaski obciążeniowe, okulary do makijażu, inteligentny system sterylizacji domowych sprzętów oraz całą serię gadżetów, dzięki którym zadbacie o ekologię i ekonomię. Domowy budżet będzie wdzięczny za „Panią Gadżet”! W nowych odcinkach będą też gadżety dla miłośników campingu i wakacji pod namiotem, dla młodych lub przyszłych rodziców oraz pasjonatów gotowania i DYI.

Ale to nie koniec nowości. Ania Nowak-Ibisz wyrusza w trasę, żeby poznać przedsiębiorcze, zaradne i pomysłowe Polki. Dzięki akcji #kobiecybizneswtvnstyle poznacie firmy założone i prowadzone przez kobiety, które nie bały się realizować swoich marzeń i – jak mówili niektórzy – szalonych pomysłów.

To wszystko czeka na was w nowym sezonie „Pani Gadżet”. Ania Nowak-Ibisz czeka na wszystkich ze swoją niespożytą energią, pomysłami i wiedzą!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Odcinki "Pani Gadżet" obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na Player.pl.