Pani Gadżet

sezon 19 odcinek 4

Pani Gadżet 19

Ania Nowak-Ibisz doskonale wie, czego w swoim domu potrzebuje każda kobieta! Pracę z domu utrudnia wam niewygodne biurko? Sprawdźcie stolik origami. Składany, wygodny i lekki umożliwi pracę w każdym pomieszczeniu. Z jego przesunięciem nie ma najmniejszych problemów. W przestawieniu pozostałych mebli pomoże inny gadżet, który znalazła nasza prowadząca.

Czystą przyjemność zapewni wam luksusowe mydło, za które nie przyjdzie zapłacić luksusowej ceny. W połączeniu ze szczotkami do mycia z naturalnych materiałów pozwoli ono na skuteczną walkę z brudem i bakteriami.

Porządek w kuchni pomoże utrzymać pojemnik na noże, a wrażenie na gościach zrobi lampka, która... wisi w powietrzu.

Z kolei dla rodziców noworodków i trochę starszych dzieci Pani Gadżet przygotowała materac, który pomoże w spokojnym zasypianiu. Gadżet na wagę złota, a cena całkiem przystępna.

Pani Gadżet - o czym program?

Wspólnie z widzami zajmiemy się tropieniem rynkowych nowości, funkcjonalnych rzeczy i patentów, które sprawdzą się w każdym domu. Tym razem do swoich poszukiwań zaprosimy również wyjątkowych gości!
Gadżety są nieodłącznym elementem codziennego życia. Co warto kupić? Kiedy cena jest adekwatna do jakości? Jak odnaleźć się gąszczu ofert sklepowych? Na ratunek przychodzi Pani Gadżet!
W nowym sezonie razem z rodowitym Włochem przetestujemy piece do pizzy. Sprawdzimy też systemy antywłamaniowe z prawdziwym i doświadczonym złodziejem. Co na temat nowoczesnej myszki komputerowej powie ortopeda?

Jak w każdym sezonie, Pani Gadżet przetestuje gadżety na własnej skórze i specjalnie dla swoich widzów sprawdzi, czy warto je kupić. Takiemu doświadczeniu i wiedzy, jaki zgromadziła Ania Nowak-Ibisz przez 18 sezonów, można zaufać!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online na player.pl.