Pani Gadżet

sezon 18 odcinek 4

Pani Gadżet 18

Gładka, jędrna, zadbana skóra twarzy – taki cel przyświecał Ani Nowak-Ibisz, gdy wybierała część gadżetów do tego odcinka. Dlatego zobaczycie w nim poduszkę, która sama zmniejszy zmarszczki, i trenażer twarzy. Choć wygląda śmiesznie, działa całkiem poważnie! Efekty możecie podziwiać w podświetlanym lusterku z 5-krotnym powiększeniem.

Pani Gadżet zadba też o dom – dla zwierzaków będzie kratka zabezpieczająca, a dla miłośników ogrodów garść gadżetów do obsługi roślin. Ania zajrzy też do łazienki, gdzie pokaże wam nowoczesny syfon i... hologram do toalety. Nie ma wątpliwości – Pani Gadżet znajduje to, co najlepsze!

Pani Gadżet - o czym jest program?

Na wiernych i nowych fanów czeka jak zawsze Anna Nowak-Ibisz, która od lat niestrudzenie szuka najlepszych patentów i pokazuje, co warto mieć, a bez czego można się obejść. W tym sezonie, już na samym początku, zaprosi Was do pięknego ogrodu i zaproponuje gadżety, dzięki którym ostatnie dni lata będą wyjątkowe. W kuchni Pani Gadżet zobaczycie najlepsze sposoby na zrobienie modnych i zdrowych kiszonek. W odcinkach nie zabraknie skutecznych kosmetyków, najlepszych pomysłów na szybkie sprzątanie i ukochanych przez wszystkich drobiazgów, które ułatwiają życie.

Jak w każdym sezonie, Pani Gadżet przetestuje gadżety na własnej skórze i specjalnie dla swoich widzów sprawdzi, czy warto je kupić. Takiemu doświadczeniu i wiedzy, jaki zgromadziła Ania Nowak-Ibisz przez 17 sezonów, można zaufać!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online w player.pl.