Pani Gadżet

sezon 17 odcinek 4

Pani Gadżet 17

Jesteś fanką kosmetyków, pieczenia i gadżetów do pracy?! W tym odcinku "Pani Gadżet" pokaże gadżety do pieczenia - wałek pomoże w przygotowaniu pysznych ciast, a torba silikonowa pomoże w stworzeniu ich kształtu!
Zobaczycie też kosmetyki, które można dopasować do indywidualnych potrzeb skóry oraz chusteczki do demakijażu, które mają działanie terapeutyczne przeciw nużycy. Jeśli nie rozstajecie się z laptopem, idealnym rozwiązaniem będzie dla Was przenośny stolik, a w podróży niezastąpiona okaże się teczka z powerbankiem.

Ania Nowak-Ibisz spotkała się też ze specjalistką od dbania o dziecięce stopy i przekaże Wam całą swoją wiedzę. „Pani Gadżet" – nowy sezon w czwartek o 22:25!

Pani Gadżet - o czym jest program?

Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale.

W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie.

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online w player.pl.