Pani Gadżet

sezon 19 odcinek 3

Pani Gadżet 19

Kto ma ochotę na odrobinę Włoch we własnym mieszkaniu? Tak, Ania Nowak-Ibisz potrafi przenieść śródziemnomorską atmosferę do Polski! Wszystko dzięki pysznej, świeżo upieczonej pizzy. Pani Gadżet sprawdzi, które z trzech urządzeń poradzi sobie najlepiej z tym wyzwaniem – a ekspertem będzie, oczywiście, rodowity Włoch i najlepszy znawca!

A jeśli włoska pizza, to musi być też aromatyczna kawa – przygotowana w ekologicznych kapsułkach lub przy użyciu specjalnej miarki.

Po tym wszystkim nastąpi ciąg dalszy przyjemności, czyli gadżet, który wymasuje i umyje stopy jednocześnie.

Nie zabraknie też gadżetu dla rodziców, którzy lubią mieć kilka w jednym: Pani Gadżet znalazła łóżeczko, które zmienia się w fotelik. Bo gadżety muszą być też funkcjonalne!

Pani Gadżet - o czym program?

Wspólnie z widzami zajmiemy się tropieniem rynkowych nowości, funkcjonalnych rzeczy i patentów, które sprawdzą się w każdym domu. Tym razem do swoich poszukiwań zaprosimy również wyjątkowych gości!
Gadżety są nieodłącznym elementem codziennego życia. Co warto kupić? Kiedy cena jest adekwatna do jakości? Jak odnaleźć się gąszczu ofert sklepowych? Na ratunek przychodzi Pani Gadżet!
W nowym sezonie razem z rodowitym Włochem przetestujemy piece do pizzy. Sprawdzimy też systemy antywłamaniowe z prawdziwym i doświadczonym złodziejem. Co na temat nowoczesnej myszki komputerowej powie ortopeda?

Jak w każdym sezonie, Pani Gadżet przetestuje gadżety na własnej skórze i specjalnie dla swoich widzów sprawdzi, czy warto je kupić. Takiemu doświadczeniu i wiedzy, jaki zgromadziła Ania Nowak-Ibisz przez 18 sezonów, można zaufać!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online na player.pl.