Pani Gadżet

sezon 18 odcinek 3

Pani Gadżet 18

Lubicie kuchnię wegetariańską i roślinną? To idealnie, bo Pani Gadżet ma na nią nowy patent! W tym odcinku zobaczycie, jak łatwo zrobić mleko z orzechów i ryż z... kalafiora. Ania Nowak-Ibisz pokaże wam też gadżety ogrodowe: wygodny hamak, żagiel zamiast markizy i lampkę solarną.

A co jeszcze do domu? Elektryczna suszarka do delikatnych tkanin, kołdry dla osób z chorobami układu nerwowego i ekologiczny dezodorant w kremie.

Pani Gadżet lubi zaskakiwać, ale jedno jest niezmienne: jej gadżety dają radę!

Pani Gadżet - o czym jest program?

Na wiernych i nowych fanów czeka jak zawsze Anna Nowak-Ibisz, która od lat niestrudzenie szuka najlepszych patentów i pokazuje, co warto mieć, a bez czego można się obejść. W tym sezonie, już na samym początku, zaprosi Was do pięknego ogrodu i zaproponuje gadżety, dzięki którym ostatnie dni lata będą wyjątkowe. W kuchni Pani Gadżet zobaczycie najlepsze sposoby na zrobienie modnych i zdrowych kiszonek. W odcinkach nie zabraknie skutecznych kosmetyków, najlepszych pomysłów na szybkie sprzątanie i ukochanych przez wszystkich drobiazgów, które ułatwiają życie.

Jak w każdym sezonie, Pani Gadżet przetestuje gadżety na własnej skórze i specjalnie dla swoich widzów sprawdzi, czy warto je kupić. Takiemu doświadczeniu i wiedzy, jaki zgromadziła Ania Nowak-Ibisz przez 17 sezonów, można zaufać!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online w player.pl.