Pani Gadżet

sezon 17 odcinek 3

Pani Gadżet 17

W tym odcinku Ania Nowak-Ibisz pokaże pomysły dla tych z Was, którzy lubią jeść i pić to, co sami sobie przygotują. Butelka z kryształem napełni wodę dobrą energią, a w składanym lunchboxie zmieści się każdy domowy posiłek. A zwłaszcza warzywa, obrane wcześniej jedną z gadżeciarskich obieraczek przetestowanych przez Anię!

W tym odcinku będą też gadżety dla dzieci, takie jak rozwijająca tablica manipulacyjna i łóżeczko, dzięki któremu niemowlak będzie zawsze blisko rodzica.

Znajdzie się też gadżet dla pasażerów z tylnego siedzenia. A na koniec słoń, który... ładuje telefony. „Pani Gadżet" znowu Was zaskoczy!


Pani Gadżet - o czym jest program?

Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale.

W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie.

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online w player.pl.