Pani Gadżet

sezon 23 odcinek 2

Pani Gadżet 23

Drugi odcinek „Pani Gadżet” w 23. sezonie programu jest pełen nowości, gadżetów i najlepszych pomysłów Ani Nowak-Ibisz. Sprawdźcie, co dla was przygotowała!

Miłośnicy kawy z ekspresu będą zachwyceni ekologiczną alternatywą dla aluminiowych kapsułek. Dzięki tej kompostowalnej wersji kawa będzie pyszna, ale jej zrobienie nie przyczyni się do zaśmiecenia planety. Ci, którym wystarczy niewielkie, ale mocne espresso, też znajdą coś dla siebie: mini kawiarkę do zrobienia aż 4 filiżanek naraz. A jeśli relaks to dla was leżenie w ciszy i spokoju, docenicie na pewno te nowości: woreczek obciążeniowy na oczy i wypełniony naturalnymi składnikami termofor.

Będą też gadżety domowe, które przydadzą się w każdym home office: rozgałęziacz uruchamiany za pomocą pilota i gniazdko łączące się z urządzeniami przez wi-fi. Takie rozwiązania ułatwiają życie, i to jest przez nas sprawdzone. Testy przeszły też nietypowe wieszaki do suszenia poduszek, maskotek czy pościeli. A jeśli w domu macie wiecznie głodnego czworonoga, to musicie zobaczyć nowoczesny automat na karmę, który sam wydziela odpowiednią porcję jedzenia.

W tym odcinku w ramach akcji #kobiecybizneswtvnstyle Ania Nowak-Ibisz odwiedzi Karolinę, która własnoręcznie tworzy przepiękną biżuterię w oryginalnych kształtach. Jej historia pokaże, jak pasję zmienić w biznes!

Pani Gadżet - o czym program?

„Pani Gadżet” w TVN Style powraca z 23. sezonem! W każdym odcinku programu zobaczycie najnowsze gadżety z każdej dziedziny, prawdziwe testy nowoczesnych technologii i zaskakujących przedmiotów.

A tych jest coraz więcej! W tym sezonie zobaczycie między innymi: opaski obciążeniowe, okulary do makijażu, inteligentny system sterylizacji domowych sprzętów oraz całą serię gadżetów, dzięki którym zadbacie o ekologię i ekonomię. Domowy budżet będzie wdzięczny za „Panią Gadżet”! W nowych odcinkach będą też gadżety dla miłośników campingu i wakacji pod namiotem, dla młodych lub przyszłych rodziców oraz pasjonatów gotowania i DYI.

Ale to nie koniec nowości. Ania Nowak-Ibisz wyrusza w trasę, żeby poznać przedsiębiorcze, zaradne i pomysłowe Polki. Dzięki akcji #kobiecybizneswtvnstyle poznacie firmy założone i prowadzone przez kobiety, które nie bały się realizować swoich marzeń i – jak mówili niektórzy – szalonych pomysłów.

To wszystko czeka na was w nowym sezonie „Pani Gadżet”. Ania Nowak-Ibisz czeka na wszystkich ze swoją niespożytą energią, pomysłami i wiedzą!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Odcinki "Pani Gadżet" obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na Player.pl.