Pani Gadżet

sezon 22 odcinek 2

Pani Gadżet 22

Dla miłośników podróży i porządku prowadząca ma przedmioty, które łączą ze sobą te dwie pasje. Podróżne, malutkie żelazko to must-have dla tych, którzy w każdej sytuacji lubią być „odprasowani". A malutki odkurzacz przyda się zarówno w domu, jak i na wakacjach – bo porządek musi być! W domu i nie tylko sprawdzi się też grill elektryczny – w końcu zawsze można wrzucić coś na ruszt i nawet jesienią czy zimą przywołać wspomnienie wakacji. Czy na pewno tak to działa? Sprawdzimy!

A jeśli tak jak Pani Gadżet lubicie mieć ze sobą dużo potrzebnych rzeczy, przyda się do tego pojemna torba. I to ekologiczna, bo wykonana ze starych, prawdziwych żagli. Upcycling to słowo-klucz! A do takiej torby na pewno zmieści się ulubiony kosmetyk – u Pani Gadżet będzie to peeling wykonany z... jajka i jak jajko wyglądający.

Ania Nowak-Ibisz odwiedzi też – w ramach cyklu, w którym zagląda za kulisy kobiecych biznesów – grupę dziewczyn, które dbają o folklor Opola. Z miłości do swojej okolicy stworzyły świetnie prosperującą firmę!

Pani Gadżet - o czym program?

Ania niezmiennie przetestuje najnowsze gadżety ze sklepowych półek oraz polskich i zagranicznych stron internetowych. W swoim studiu sprawdzi jak działają "inteligentne" wkładki do butów, na czym polega szaleństwo zwariowanego namiotu i pokaże najlepsze rozwiązania do utrzymania higieny - tak ważnej w pandemicznych czasach. Do testowania gadżetów Ania Nowak-Ibisz zaprosi wyjątkowych gości, którzy najlepiej znają się na rzeczy.

W nowym sezonie prowadząca odwiedzi również inspirujące kobiety! Zabierze widzów do polskich firm, które tworzą niezwykłe rzeczy. Pokaże jak powstają rękodzieła i w jaki sposób działają małe manufaktury z duszą. Zajrzymy za kulisy lokalnych sklepów znanych z mediów społecznościowych i internetu.

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Odcinki "Pani Gadżet" obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na Player.pl.