Pani Gadżet

sezon 21 odcinek 2

Pani Gadżet 21

W tym sezonie pojawi się też nowość: Ania Nowak-Ibisz odwiedzi kobiece firmy i dowie się, co jest potrzebne do odniesienia sukcesu. Czy wystarczą pasja, talent i zaangażowanie, a może chodzi o szczęście? Tym razem gościem specjalnym będzie właścicielka szkoły językowej, która w pandemii znalazła swoją niszę i potrafiła rozwinąć biznes.

Nie zabraknie też gadżetów, spokojnie! Pani doktor alergolog pomoże Ani Nowak-Ibisz w przetestowaniu odkurzacza do roztoczy i raz na zawsze wyjaśni, czy można pozbyć się ich skutecznie. Zobaczycie też designerskie kable, dzięki którym zwykłe sprzęty staną się kolorowe i wyjątkowe, i magnetyczne opaski do utrzymania wszystkich przewodów w porządku. Pani Gadżet sprawdzi też, czy nowoczesna miarka ułatwia życie podczas remontów i nie tylko.

Pani Gadżet - o czym program?

Ania niezmiennie przetestuje najnowsze gadżety ze sklepowych półek oraz polskich i zagranicznych stron internetowych. W swoim studiu sprawdzi jak działają "inteligentne" wkładki do butów, na czym polega szaleństwo zwariowanego namiotu i pokaże najlepsze rozwiązania do utrzymania higieny - tak ważnej w pandemicznych czasach. Do testowania gadżetów Ania Nowak-Ibisz zaprosi wyjątkowych gości, którzy najlepiej znają się na rzeczy.

W nowym sezonie prowadząca odwiedzi również inspirujące kobiety! Zabierze widzów do polskich firm, które tworzą niezwykłe rzeczy. Pokaże jak powstają rękodzieła i w jaki sposób działają małe manufaktury z duszą. Zajrzymy za kulisy lokalnych sklepów znanych z mediów społecznościowych i internetu.

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Odcinki "Pani Gadżet" obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na Player.pl.