Pani Gadżet

sezon 20 odcinek 2

Pani Gadżet 20

Wybierzcie polską biżuterię: ręcznie robioną, z oryginalnymi wzorami i ze szlachetnych materiałów. To zawsze pasuje. A może dla roztargnionej koleżanki wolicie kupić bardzo kobiecy... karabińczyk? Idealny do kluczy i ogarnięcia przestrzeni w torebce.

Na każdej wycieczce – czy to na wakacje, czy do sklepu – przyda wam się system monitorowania pozostawienia dziecka w samochodzie. A jeśli zostajecie w domowych pieleszach i planujecie pranie, to zwróćcie uwagę na elektryczne suszarki i wygodne silikonowe otulacze do warzyw i owoców. Dzięki nim wyrzucicie mniej jedzenia!

Będzie też gadżet dla tych z was, którzy walczą z wypadaniem włosów i chcieliby mieć ich po prostu więcej. Laserowa opaska właśnie w tym pomoże!

Pani Gadżet - o czym program?

Co chwilę na świecie powstaje nowy gadżet. Firmy dwoją się i troją, by to właśnie ich produkt został wybrany przez klientów. Jak się w tym odnaleźć? Które urządzenia są naprawdę przydatne i mogą ułatwić nam życie? Możemy liczyć na rady niezawodnego eksperta. „Pani Gadżet” w premierowych odcinkach pokaże sprytne pomysły na suszenie ubrań, gadżety do walki ze smogiem, akcesoria do psich łap i nietypowe kuchenne organizery. Podpowie, czym kierować się wybierając noże, przetestuje kubki termiczne i pokaże, jak sprawić, by na paznokciach mieć zdjęcie Brada Pitta! Weźmie pod lupę masażery karku, czujniki jakości wody oraz nietypową doniczkę.

W najnowszym sezonie programu nie zabraknie również wyjątkowych gości! Kinga Zawodnik przetestuje inteligentne buty sportowe i masażer podbródka. Agnieszka Mielczarek przyjrzy się gadżeciarskim lunchboxom i podpowie, co warto zabrać ze sobą do pracy. Ortopeda, dr Adrian Rymarczyk, oceni urządzenie poprawiające postawę i doradzi, co robić, by mieć zdrowy kręgosłup. Zwyciężczyni MasterChefa – Ola Nguyen – porówna indukcyjne kuchenki i pokaże jak ugotować pyszną wietnamską zupę pho! Oczywiście używając odpowiednich gadżetów.

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online na player.pl.