Pani Gadżet

sezon 19 odcinek 2

Pani Gadżet 19

Anna Nowak-Ibisz znowu będzie mieć wyjątkowych gości! Tym razem poprosiła Dorotę Wellman i Marcina Prokopa, żeby pomogli jej w sprawdzeniu działania nowoczesnego gadżetu. Czy faktycznie da się wyprasować koszule w... szafie? Musicie to zobaczyć!

Ale to dopiero początek ciekawostek. Pani Gadżet pokaże też najlepsze patenty na ukrycie drobiazgów i akcesoriów w każdej, również małej kuchni. Ekologia i oszczędność to tematy istotne dla Ani Nowak-Ibisz, dlatego w tym odcinku zobaczycie też gniazdka, które w prosty i wygodny sposób pomogą w oszczędzaniu prądu.

A poza tym: szybki i niedrogi pomysł na ozdobienie domu zgodnie z najnowszymi trendami i urządzenie do awokado, które ma zastąpić łyżkę i nóż. Ale czy jest potrzebne? Tego dowiecie się z najnowszego odcinka „Pani Gadżet"!

Pani Gadżet - o czym jest program?

Wspólnie z widzami zajmiemy się tropieniem rynkowych nowości, funkcjonalnych rzeczy i patentów, które sprawdzą się w każdym domu. Tym razem do swoich poszukiwań zaprosimy również wyjątkowych gości!
Gadżety są nieodłącznym elementem codziennego życia. Co warto kupić? Kiedy cena jest adekwatna do jakości? Jak odnaleźć się gąszczu ofert sklepowych? Na ratunek przychodzi Pani Gadżet!
W nowym sezonie razem z rodowitym Włochem przetestujemy piece do pizzy. Sprawdzimy też systemy antywłamaniowe z prawdziwym i doświadczonym złodziejem. Co na temat nowoczesnej myszki komputerowej powie ortopeda?

Jak w każdym sezonie, Pani Gadżet przetestuje gadżety na własnej skórze i specjalnie dla swoich widzów sprawdzi, czy warto je kupić. Takiemu doświadczeniu i wiedzy, jaki zgromadziła Ania Nowak-Ibisz przez 18 sezonów, można zaufać!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Odcinki "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online na player.pl.