Pani Gadżet

sezon 18 odcinek 2

Pani Gadżet 18

Anna Nowak-Ibisz ma dla was porcję nowych gadżetów! W tym odcinku Pani Gadżet pokaże między innymi nowoczesną, automatyczną lokówkę, która zaskoczy nie tylko wyglądem. Niespodzianką będzie też system hamowania w wózku dziecięcym i świecące elementy w plecaku – a wszystko to dla bezpieczeństwa dzieci!

Dla czworonożnych podopiecznych Ania Nowak-Ibisz znalazła specjalny prysznic z dozownikiem.

Zobaczycie też zestaw kosmetyków podróżnych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, i gadżety ogrodowe.

A dla walczących z plamami absolutna nowość: ultrasoniczny odplamiacz. Jak to działa? Pani Gadżet Wam pokaże!

Pani Gadżet - o czym jest program?

Na wiernych i nowych fanów czeka jak zawsze Anna Nowak-Ibisz, która od lat niestrudzenie szuka najlepszych patentów i pokazuje, co warto mieć, a bez czego można się obejść. W tym sezonie, już na samym początku, zaprosi Was do pięknego ogrodu i zaproponuje gadżety, dzięki którym ostatnie dni lata będą wyjątkowe. W kuchni Pani Gadżet zobaczycie najlepsze sposoby na zrobienie modnych i zdrowych kiszonek. W odcinkach nie zabraknie skutecznych kosmetyków, najlepszych pomysłów na szybkie sprzątanie i ukochanych przez wszystkich drobiazgów, które ułatwiają życie.

Jak w każdym sezonie, Pani Gadżet przetestuje gadżety na własnej skórze i specjalnie dla swoich widzów sprawdzi, czy warto je kupić. Takiemu doświadczeniu i wiedzy, jaki zgromadziła Ania Nowak-Ibisz przez 17 sezonów, można zaufać!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online w player.pl.