Pani Gadżet

sezon 17 odcinek 2

Pani Gadżet 17

Dbacie o planetę? Lubicie produkty eko? "Pani Gadżet" pokaże wielorazową słomkę oraz ekologiczne opakowania kanapek - organiczną bawełnę i wegańskie owijki.

Dla wielbicieli prasowania Ania Nowak-Ibisz znalazła żelazko zintegrowane z deską, a dla miłośników klimatów szpiegowskich ładowarkę z wbudowaną... kamerą.

Będą też gadżety dla tych z Was, którzy lubią odświeżać pokój dziecięcy – na przykład ramki-balony i pojemniki na drobiazgi.

Pani Gadżet - streszczenie odcinka

W tym odcinku po zimowej przerwie Ania Nowak-Ibisz sprawdzi, co nowego pojawiło się w świecie gadżetów! Na pierwszy ogień – albo na pierwszy wiosenny deszcz – pójdą parasole. Pani Gadżet znalazła ich aż kilka: ultralekki, elektryczny, płaski... Kolejny gadżet zadba o narażone na przemoczenie buty, ale to niejedyny temat w tym odcinku! Musicie zobaczyć, jakie nowości można znaleźć w kuchni „Pani Gadżet" – a są to najlepsze obieraczki do warzyw, urządzenie do robienia klopsików i gadżet do gotowania jajek w koszulkach. A dodatkowo zobaczycie sprytny gadżet wspomagający kąpiel małych dzieci i bezprzewodowe słuchawki – najlepsze do wiosennych treningów.

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online w player.pl.