Pani Gadżet

sezon 17 odcinek 11

Pani Gadżet 17

Zaczynamy sezon imprezowy w „Pani Gadżet" – chociaż może on trwać i cały rok! W tym odcinku Ania Nowak-Ibisz zadba o odpowiednie nagłośnienie i prezentację potraw. Oryginalne deski do krojenia i serów, „pływająca" łyżka do zupy i dziadek do orzechów-wiewiórka to propozycje Ani na każde spotkanie towarzyskie. A po nim spakujecie to, co zostało, i zamkniecie wszystko wygodnym klipsem.

Ale to nie wszystko – Ania pokaże też nakładki do okularów przeciwsłonecznych o różnych funkcjach. W temacie gadżetów „Pani Gadżet" nie ma sobie równych!


Pani Gadżet - o czym jest program?

Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale.

W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie.

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online w player.pl.