Pani Gadżet

sezon 18 odcinek 10

Pani Gadżet 18

Porządek w kuchni to podstawa! A nic tak nie organizuje przestrzeni, jak dobre gadżety. Dlatego tym razem Ania Nowak-Ibisz ma dla was patent na przechowywanie pokrywek w szufladzie i wygodną segregację śmieci.

A skoro jesteśmy w temacie ekologii, na pewno spodobają wam się takie właśnie sposoby na czyszczenie zębów.

Będzie też pomysłowa listwa zasilająca oraz ekspres do kawy, który i z nazwy, i z funkcji zastąpi wam prawdziwego baristę. Energii w tym odcinku na pewno nie zabraknie!

Pani Gadżet - o czym jest program?

Na wiernych i nowych fanów czeka jak zawsze Anna Nowak-Ibisz, która od lat niestrudzenie szuka najlepszych patentów i pokazuje, co warto mieć, a bez czego można się obejść. W tym sezonie, już na samym początku, zaprosi Was do pięknego ogrodu i zaproponuje gadżety, dzięki którym ostatnie dni lata będą wyjątkowe. W kuchni Pani Gadżet zobaczycie najlepsze sposoby na zrobienie modnych i zdrowych kiszonek. W odcinkach nie zabraknie skutecznych kosmetyków, najlepszych pomysłów na szybkie sprzątanie i ukochanych przez wszystkich drobiazgów, które ułatwiają życie.

Jak w każdym sezonie, Pani Gadżet przetestuje gadżety na własnej skórze i specjalnie dla swoich widzów sprawdzi, czy warto je kupić. Takiemu doświadczeniu i wiedzy, jaki zgromadziła Ania Nowak-Ibisz przez 17 sezonów, można zaufać!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online w player.pl.