Pani Gadżet

sezon 23 odcinek 1

Pani Gadżet 23

To dopiero pierwszy odcinek nowego sezonu, a Ania Nowak-Ibisz od razu ma solidną porcję niebanalnych, nowoczesnych i przydatnych gadżetów do każdego domu!

Miłośnicy przytulnego i dobrze ogrzanego wnętrza na pewno znajdą coś dla siebie, bo jednym z gadżetów będzie grzejnik na podczerwień, który zużywa znacznie mniej prądu niż zwykły kaloryfer. Co więcej, jest prawdziwą dekoracją ściany! Ale to nie koniec tematu ogrzewania, więc bądźcie czujni. A skoro o prądzie mowa, to w każdym domu przyda się też porządny miernik prądu, który może wpłynąć na mniejsze zużycie energii.

Jeśli mierzycie się z nadmiernym stresem i zmęczeniem, na pewno spodoba wam się opaska obciążeniowa, która pomoże w codziennym – nawet krótkim – domowym relaksie. A te z nas, które noszą okulary, docenią specjalne oprawki stworzone do malowania oczu. Pani Gadżet przygotowała też coś dla rodziców małych dzieci: silikonowy gadżet, który uratuje czystość na stole.

W ramach akcji #kobiecybizneswtvnstyle Ania Nowak-Ibisz odwiedza kobiety, które stworzyły firmy i są z tego dumne. W tym odcinku poznacie Julię, która zmieniła pracę w korporacji na własną pracownię florystyczną!

Pani Gadżet - o czym program?

„Pani Gadżet” w TVN Style powraca z 23. sezonem! W każdym odcinku programu zobaczycie najnowsze gadżety z każdej dziedziny, prawdziwe testy nowoczesnych technologii i zaskakujących przedmiotów.

A tych jest coraz więcej! W tym sezonie zobaczycie między innymi: opaski obciążeniowe, okulary do makijażu, inteligentny system sterylizacji domowych sprzętów oraz całą serię gadżetów, dzięki którym zadbacie o ekologię i ekonomię. Domowy budżet będzie wdzięczny za „Panią Gadżet”! W nowych odcinkach będą też gadżety dla miłośników campingu i wakacji pod namiotem, dla młodych lub przyszłych rodziców oraz pasjonatów gotowania i DYI.

Ale to nie koniec nowości. Ania Nowak-Ibisz wyrusza w trasę, żeby poznać przedsiębiorcze, zaradne i pomysłowe Polki. Dzięki akcji #kobiecybizneswtvnstyle poznacie firmy założone i prowadzone przez kobiety, które nie bały się realizować swoich marzeń i – jak mówili niektórzy – szalonych pomysłów.

To wszystko czeka na was w nowym sezonie „Pani Gadżet”. Ania Nowak-Ibisz czeka na wszystkich ze swoją niespożytą energią, pomysłami i wiedzą!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Odcinki "Pani Gadżet" obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na Player.pl.