Pani Gadżet

sezon 22 odcinek 1

Pani Gadżet 22

Nie ma wycieczki bez dobrej, porządnej torby – a zwłaszcza zrobionej z recyklingu. Tutaj świetnie sprawdzi się ta z historią, wykonana ze starych żagli. O schłodzenie produktów i napojów zadba stylowa, przenośna lodówka. A jeśli na łące zdarzy się ukąszenie owada, to w uśmierzeniu bólu i swędzeniu pomoże gadżeciarskie urządzenie.

W domu też można się chłodzić, a Pani Gadżet ma na to sposoby. Pierwszym z nich jest łatwe w obsłudze urządzenie do przygotowania modnych lodów tajskich, a drugim – sprytny gadżet do zrobienia lodu do napojów, w którym możecie też napoje przechowywać.

Ale skoro wakacje mają się ku końcowi, to czas pomyśleć o szkole i przedszkolu, a tutaj świetnie sprawdzą się personalizowane naprasowanki z imieniem dziecka. Już nigdy nic nie zginie!

Ania Nowak-Ibisz odwiedzi też Ewelinę, która znalazła swoją pasję w... żywicy. W jej domowym zaciszu powstają piękne rzeczy, a kobiecy biznes rozwija się prężnie!

Pani Gadżet - o czym program?

Ania niezmiennie przetestuje najnowsze gadżety ze sklepowych półek oraz polskich i zagranicznych stron internetowych. W swoim studiu sprawdzi jak działają "inteligentne" wkładki do butów, na czym polega szaleństwo zwariowanego namiotu i pokaże najlepsze rozwiązania do utrzymania higieny - tak ważnej w pandemicznych czasach. Do testowania gadżetów Ania Nowak-Ibisz zaprosi wyjątkowych gości, którzy najlepiej znają się na rzeczy.

W nowym sezonie prowadząca odwiedzi również inspirujące kobiety! Zabierze widzów do polskich firm, które tworzą niezwykłe rzeczy. Pokaże jak powstają rękodzieła i w jaki sposób działają małe manufaktury z duszą. Zajrzymy za kulisy lokalnych sklepów znanych z mediów społecznościowych i internetu.

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Odcinki "Pani Gadżet" obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na Player.pl.