Pani Gadżet

sezon 21 odcinek 1

Pani Gadżet 21

W pierwszym odcinku nowego sezonu "Pani Gadżet" od razu pokaże to, co z czego zasłynęła przez 20 sezonów programu: najlepsze patenty, pomysłowe przedmioty i rozwiązania, które sprawią, że codzienne czynności będą dużo prostsze!

Ale pojawi się też nowość, czyli wizyta Ani Nowak-Ibisz w wyjątkowej, kobiecej firmie. Pani Gadżet przyjrzy się, jak buduje się biznes od podstaw i co sprawia, że te kobiety odnoszą sukcesy. W tym odcinku odwiedzimy manufakturę bielizny, stworzoną z ogromną pasją przez mamę i córkę.

A ponadto Agnieszka Winnicka (znana z „Ach, ten ślub!”) przetestuje totalnie zwariowany namiot, w którym możecie bawić się z dziećmi. A jeśli wolicie spokojniejsze zajęcia, to spodoba Wam się tablica do malowania światłem i minimaszyna do szycia, której działanie sprawdziła córka Katarzyny Jaroszyńskiej (prowadzącej "Nieoczywiste miejsca" w HGTV)!. Ale każda z nas musi czasem wyjść z domu i zostawić dzieci w najlepszych rękach. I wtedy na pewno przyda się butelka-termos, dzięki której ukochana kawa będzie zawsze pod ręką. A gdzie schowacie przekąski? Do ekologicznej torebki śniadaniowej wielokrotnego użytku!

Pani Gadżet - o czym program?

Ania niezmiennie przetestuje najnowsze gadżety ze sklepowych półek oraz polskich i zagranicznych stron internetowych. W swoim studiu sprawdzi jak działają "inteligentne" wkładki do butów, na czym polega szaleństwo zwariowanego namiotu i pokaże najlepsze rozwiązania do utrzymania higieny - tak ważnej w pandemicznych czasach. Do testowania gadżetów Ania Nowak-Ibisz zaprosi wyjątkowych gości, którzy najlepiej znają się na rzeczy.

W nowym sezonie prowadząca odwiedzi również inspirujące kobiety! Zabierze widzów do polskich firm, które tworzą niezwykłe rzeczy. Pokaże jak powstają rękodzieła i w jaki sposób działają małe manufaktury z duszą. Zajrzymy za kulisy lokalnych sklepów znanych z mediów społecznościowych i internetu.

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Odcinki "Pani Gadżet" obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na Player.pl.